برندهای تحت پوشش آوین فیکس

تعمیر بخاری گازسوز

با آغا فصول سرد سال نیاز به نصب و سرویس و تعمیر بخاری گازی بیشتر میشود. با سرویس و تعمیر بخاری گازی در انواع مدل و برند ، در آغاز فصل سرما خیالتان را آسوده میکنید.شاید پیدا کردن تعمیرکار ماهر و مورد اطمینان برای تعمیر بخاری سخت باشد.

بخصوص اینکه تعمیرکاران زیادی به مشتریان خود زمان دیرتری برای تعمیر بخاری میدهند. و یا از مشتری میخواهند که بخاری را به مغازه تعمیرکار ببرد که کاری عذاب آور و پر دردسر است.

 ما در آوین فیکس این مشکل را حل کرده ایم. برای هر گونه خدماتی از جمله نصب، سرویس و یا تعمیر بخاری گازی خود کافیست بصورت اینترنتی ثبت سفارش کنید.همچنین می توانید بصورت تلفنی سفارشتان را ثبت کنید.

تعمیر بخاری گازی و شومینه در آوین فیکس

لوازم گازسوز از جمله بخاری ها و شومینه ، در صدر لوازم پر خطر در منازل هستند. این لوازم به دلیل خطراتی که از طریق نشت گاز در محیط ممکن است بوجود آورند بسیار حساس هستند. خطراتی از جمله انفجار، نشت گاز و گاز گرفتگی ساکنین منزل و…

در صنعت ساختمان سازی نیز به این لوازم بسیار اهمیت داده شده است.تا جایی که قوانین و مقرراتی را برای نصب صحیح بخاری و طول لوله دودکش و … وضع کرده اند. بنابراین اهمیت به این دسته از لوازم خانگی بیش از پیش به نظر می رسد.

توصیه ما به شما عزیزان این است که کار نصب و سرویس و تعمیر بخاری گازی را به افراد با تجربه و ماهر بسپارید. افرادی که دانش کافی نسبت به موارد ایمنی را نیز داشته باشند و خیالتان را از بابت موارد گفته شده راحت سازند.

آوین فیکس هنگام جذب متخصصان خود به این امر توجه دارد که تعمیرکاران دانش و تجربه کافی در زمینه گفته شده را داشته باشند. ما همواره قصدمان بر اینست که تمامی دغدغه های مشتریانمان را برطرف کنیم. از جمله : تجربه تعمیرکار ، اخلاق حرفه ای ، خوش قولی و تعهد ، زمان رسیدگی، منصف بودن و …

بنابراین در این راه تمامی تلاشمان را میکنیم تا کیفیت خدمات خود را به همشهریان عزیز به بالاترین حد برسانیم.

تعمیر بخاری گازی | تعمیر بخاری در کرمانشاه

عیب یابی و تعمیر بخاری گازی در آوین فیکس

همانطور که می دانید قطعات بکار رفته در بخاری محدودند و در نتیجه عیوب کمتری نیز دارند. بخاری گازی وسیله ای است که تنها در چند ماه از سال از آن استفاده میشود.اما زمان استفاده از ان غالبا در تمام طول این چند ماه است. لذا سرویس سالانه این دستگاه ضروری است.

مشکلات و عیوب بخاری گازی را می توانید در بخش مجله سایت مطالعه کنید. برخی از این مشکلات که بیشتر پیش میایند عبارتند از :

  • شمعک بخاری روشن نمی شود.
  • بخاری شعله مناسبی ندارد و زیاد نمی شود.
  • مشعل بخاری روشن نمی شود و گاز زیادی منتشر میکند.
  • بخاری خود به خود خاموش میشود.
  • شعله بخاری زرد و قرمز می سوزد.

نگران نباشید! متخصصان آوین فیکس در هر صورت هنگام مراجعه به محل شما ، تمامی قطعات و کارکرد صحیح بخاری را چک میکنند.

چه برندهایی در آوین فیکس تعمیر می شوند؟

تعمیر بخاری و شومینه های گازسوز از هر نوع و برندی توسط متخصصان آوین فیکس صورت می گیرد.برندهایی از جمله:

شما برای تعمیر بخاری گازی خود کافیست بصورت اینترنتی و یا بصورت تلفنی سفارشتان را ثبت کنید. ما نزدیکترین کارشناس به محل شما را از سفارشتان مطلع می کنیم. در سریعترین زمان ممکن تعمیرکار با شما هماهنگی و خدمت مورد نیاز شما را انجام می دهد.

ما در آوین فیکس تمامی لوازم خانگی شما را تعمیر می کنیم. می توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت آوین فیکس تمامی خدمات ما را مشاهده کنید. مجله آوین فیکس نیز محلی است که آخرین اطلاعات را در مورد انواع لوازم خانگی در اختیار شما قرار میدهد.

نظر مشتریان آوین فیکس

سلام

تعمیرکاری که آمد رو میشناختم. آدم با تجربه و با شخصیتی هم هست.مرسی

سلام.

برای روستا درخواست دادیم.تعمیرکاری قبول نکرد.اگر بیان روستا  خوبه

دینوری

کرمانشاه

سوالات متداول

1:آیا نیاز به پیگیری برای رفع مشکل دستگاهم دارم؟

خیر. بعد از ثبت سفارش توسط شما،  با توجه به نوع خدمات مورد نیاز ، متخصصان ما جهت هماهنگی های بیشتر با شما تماس میگیرند.

2: آیا در صورت بروز مشکل مجدد، باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

در صورتی که مشکل به وجود آمده ، از طرف متخصص باشد و همان مشکل قبلی پیش آمده باشد و این علت در کارشناسی تشخیص داده شود، شما هیچ گونه وجهی پرداخت نمی کنید.

3: آیا خودمان میتوانیم قطعات مورد نیاز را تهیه کنیم؟

بله، شما خود میتوانید نسبت به تهیه قطعات مورد نیاز جهت تعویض اقدام کنید ولی این مجموعه هیچ گونه ضمانتی بابت سالم بودن و کارکردن این قطعات به شما نخواهد داد.

4: چطور نسبت به حفظ حریم خصوصی به من اطمینان داده میشود؟

 متخصصان آوین فیکس با دارا بودن سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی ، دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

5: اگر از خدمات انجام شده ناراضی باشم ، چه طور به نارضایتی من رسیدگی میشود؟

داشتن مشترکین فعال بسیار زیاد، گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مجموعه است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات متخصصین رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

سوالات متداول

مجله آوین فیکس

نظرات شما: