مجموعه خدماتی آوین فیکس

 

مجموعه آوین فیکس در بهار سال 1399 با هدف تسهیل در ارائه انواع خدمات منزل به همشهریان عزیز در استان کرمانشاه تاسیس شد. رویکردی که در باره ما در آوین فیکس اتفاق میافتد به شرح زیر است.

خدماتی در فازهای مختلف در آوین فیکس به ترتیب ایجاد ، ارائه و توسعه داده میشوند.

در فاز اول این خدمات ، تعمیرات انواع لوازم خانگی را با بهره بردن از تجارب بهترین کارشناسان و تعمیرکاران لوازم خانگی به همشهریان عزیز ارائه میدهیم.

ایجاد تحول در زمینه خدمات منزل و ایجاد اشتغال و بکارگیری نیروهای متخصص در زمینه های مختلف تعمیرات، تاسیسات، و کارهای فنی و خدماتی  تنها موارد کوچکی از اهداف بزرگ این مجموعه است که به یاری خداوند در استان برقرار میشود.

سهولت در ثبت سفارش و دریافت خدمات سریع و با کیفیت توسط مجرب ترین تعمیرکاران سطح استان که همگی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی آخرین روشها و آموزشهای لازم را برای تعمیر انواع لوازم خانگی جدید و قدیمی گذرانده اند ، نقطه قوت خدمات ما هستند.

مشاوره رایگان به مشتریان آوین فیکس

 

در بسیاری از موارد مشکلات لوازم خانگی ، نیازی به حضور تعمیرکار برای رفع مشکل نیست.به این منظور و به جهت کاهش هزینه های مشتریان و همچنین رفع موارد جزئی در مواردی که مشتری خود میتواند ایراد دستگاه را برطرف نماید برای اولین بار در استان ، مشاوره رایگان به مشتریان عزیز ارائه میگردد . در این حالت مشاوران با پرسش برخی سوالات از مشتریان ، مشکل دستگاه را شناسایی و در صورت نیاز راهکارهای حل مشکل را به مشتری اعلام میدارند تا مشتری خود به رفع ایراد بپردازد . در غیر اینصورت اگر نیاز به حضور تعمیرکار در محل باشد ، مورد به مشتری اعلام میشود و در صورت تمایل مشتری ، متخصص به محل اعزام میشود.

دریافت مشاوره رایگان

آموزشهای آوین فیکس

یکی از رسالت های مجموعه آوین فیکس آموزش مشترین عزیز این مجموعه است.

ما در این مجموعه انواع آموزش های مربوط به لوازم خانگی از جمله: آشنایی با انواع لوازم خانگی و نحوه استفاده از آنها، شناخت قطعات، شناخت ایرادات رایج میان دستگاه ها، و همچنین آموزش روشهای نگهداری و سرویس های مورد نیاز انواع لوازم خانگی را در وبسایت مجموعه قرار میدهیم تا مشتریان عزیز بتوانند با خیال راحت به این آموزشها دسترسی داشته و از آنها استفاده کنند.

مقالات اموزشی آوین فیکس هر هفته بروز رسانی میشوند تا آخرین اطلاعات راجع به موارد گفته شده در اختیار کاربران عزیز قرار گیرد.

دسترسی به آموزش ها

اشتغال زایی آوین فیکس

مجموعه آوین فیکس با هدف توسعه خدمات و ایجاد اشتغال بنا نهاده شده است.لذا این مجموعه در تلاش است با جذب نیروهای متخصص که دوره های فنی و کاربردی را در زمینه های تعمیرات لوازم خانگی گذرانده اند ولی به دلیل نبود سرمایه قادر به معرفی خود و ارتباط با مشتری نهایی نیستند، در زمینه اشتغال جوانان در استان گام بردارد.

تمامی نیروهایی که این مجموعه به کار میگیرد باید دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد باشند و از دیگر فیلترهای تایید صلاحیت آوین فیکس عبور نمایند تا مشتریهای این مجموعه با خیال راحت  بتواند به آنها اعتماد کند و نسبت به رفع مشکلات لوازم خانگی خود ، مجموعه آوین فیکس را انتخاب کنند.

استخدام در آوین فیکس

 در پایان از شما درخواست داریم تا در باره ما هرگونه نظر ، پیشنهاد و یا انتقادی دارید ، با ما در میان بگزارید.

  تیم آوین فیکس

  مدیرعامل
  محمدرسول محمدخانی

  مدیرعامل

  پشتیبانی
  هانیه محمدخانی

  پشتیبانی و مالی

  it
   محمد مظاهری

  کارشناسIT

  1399

  تاسیس آوین فیکس