برندهای تحت پوشش آوین فیکس

 تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی، یکی از خدمات پردرخواست ما در مجموعه آوین فیکس. ماشین لباسشویی، یکی از وسایل ضروری و مورد نیاز است که کاربردی روزانه در همه منازل پیدا کرده است. شما هم بی شک با توجه به شغل و فعالیتتان در طول روز نیاز به شستشوی مداوم لباس هایتان دارید.خرابی و عدم کارکرد صحیح ماشین های لباسشویی ، مطمئنا باعث بهم ریختن آسایش فکری شما میشود.زیرا غالب افراد شناختی با این دستگاه ها ندارند و همچنین تعمیرکار مورد اطمینانی در این زمینه نمی شناسند.

از طرفی خراب بودن لباسشویی و تل انبار شدن لباسهای کثیف تا زمان رفع مشکل دستگاه، موجبات ناراحتی هر شخصی را فراهم میاورد.

تعمیر ماشین لباسشویی ، کاری تخصصی است که برای انجام آن باید دوره های آموزشی و سابقه کاری مناسبی داشت. اگرچه گاهی حل برخی مشکلات ساده است ، اما حل آن توسط تعمیرکار باتجربه در این زمینه خیال شما را راحت میکند.

فرقی نمیکند شما از چه برندی و با پرداخت چه هزینه ای استفاده میکنید. ماشین های لباسشویی وسایلی مکانیکی و الکترونیکی هستند که بدون شک دچار خرابی میشوند.

پس در نهایت شما نیاز به شناخت یک فرد یا مجموعه مورد اطمینان برای رفع مشکل دستگاهتان دارید.

تعمیر ماشین لباسشویی در کرمانشاه

مراقبت ونگهداری صحیح از ماشین لباسشویی باعث افزایش عمر مفید دستگاه میشود . اما به هر حال ماشین لباسشویی نیز مانند سایر لوازم خانگی دچار خرابی و استهلاک میشود .

تعمیر ماشین لباسشویی موردی تخصصی است پس هرگونه بی تجربگی و عدم آشنایی تعمیرکار ، خسارت های زیادی به شما تحمیل میکند.

متخصصان آوین فیکس سوابق چندین ساله و درخشانی در زمینه تعمیرات انواع ماشین های لباسشویی دارند . سوابقی که رضایت مشتریان زیادی را برایشان فراهم کرده و باعث خوشنامی آنها در این زمینه شده است . پس با خیالی آسوده عیب یابی ماشین لباسشویی و تعمیرات اساسی آن را به کارشناسان این مجموعه بسپارید .

 اگر برای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی تان نیاز به کمک دارید،

با ما تماس بگیرید.!!!

نصب، سرویس و تعمیر تمامی برندهای ماشین لباسشویی در انواع مدلها و ظرفیت ها ، خدمتی است که آوین فیکس به شما همشهریان عزیز ارائه میدهد.

شما در آوین فیکس با صرف حداقل زمان و انرژی به کارشناس خبره ماشین لباسشویی تان دست می یابید .

 با کلیک بر روی این قسمت ، سایر خدماتی که ارائه میدهیم را مشاهده نمایید.

عیوب رایج ماشین لباسشویی

ایرادات ماشین های لباسشویی به چندین قسمت تقسیم میشوند از جمله : نچرخیدن دیگ ، روشن نشدن دستگاه، خشک نکردن لباسها ، تخلیه نکردن آب دستگاه، نشتی و آبریزش و …..

گاهی حل این ایرادات توسط شما عزیزان نیز به سادگی امکان پذیر است.اما مشکلاتی نیز وجود دارند که نیاز به تخصص و تجربه در این زمینه دارند.

آوین فیکس مجموعه ای متشکل از بهترین متخصصان است  که قادر به حل تمامی ایرادات ماشین لباسشویی شما هستند.ماشین لباسشویی شما از هر برندی( ایرانی و یا خارجی) که باشد توسط متخصصان ما قابل تعمیر است .

بنابراین هیچ گونه نگرانی از بابت رفع مشکل دستگاهتان در هر شرایطی نداشته باشید.

از این پس هنگام بروز مشکل در ماشین لباسشویی تان کافیست سفارشتان را ثبت کنید. ما با ارجاع آن به نزدیکترین متخصص به محل شما، فرایند رفع مشکل دستگاهتان را شروع میکنیم.

تعمیر ماشین لباسشویی

 

آیا آوین فیکس قطعات لباسشویی را تعمیر می کند؟

در تمامی خدمات ، اولویت متخصصان ما در تعمیر قطعه معیوب است. ما تمامی سعیمان را میکنیم تا مشکلات لوازم خانگی شما کمترین هزینه را بر شما تحمیل کنند.

تنها در شرایطی که متخصصان تشخیص بدهند قطعه معیوب قابل تعمیر نیست و حتما باید تعویض شود،آنرا با نمونه مشابه اورجینال تعویض میکنند.

لیست قطعات ماشین لباسشویی که توسط متخصصان آوین فیکس  تعمیر/ تعویض می گردد:

 • لاستیک دور درب
 • محفظه جاپودری
 • قفل و سوئیچ قفل
 • تسمه ها
 • شناور و سوئیچ شناور
 • برد الکترونیک
 • پمپ تخلیه
 • تایمر
 • سوئیچ فشار
 • مپرها
 • و…

 برندهای لباسشویی که در آوین فیکس تعمیر می شوند.

دانش فنی و تسلط  متخصصان آوین فیکس بر تعمیر انواع ماشین های لباسشویی نقطه قوت ماست.

لذا امکان تعمیر تمامی  ماشین های لباسشویی در انواع مدل و ظرفیت در آوین فیکس امکان پذیر است.

در زیر نام برخی از این مدلهای رایج که غالب سفارشات تعمیر و سرویس ما را تشکیل می دهند آمده است.

ما در مجله آوین فیکس اطلاعات مفیدی راجع به نگهداری و مراقبت از لوازم خانگی قرار داده ایم.بخش مقالات ما را دنبال کنید.

نظر مشتریان آوین فیکس

سلام

اول از همه ممنونم بابت وقت شناسی تعمیرکار و آوین فیکس که سر ساعتی که توافق شد حاضر شدند.دوم اینکه از خدمت دهی با این سبک در کرمانشاه لذت بردم.چون واقعا دردسر پیداکردن تعمیرکار خوب و بردن و آوردن قطعه لباسشویی رو از سر ما کم کرد.

لباسشویی ما وقتی که ولوم تایمرش رو میچرخوندیم روشن نمیشد.تعمیرکاری که اومدن خوشبختانه به نظر خیلی باتجربه میومد.بعد از بررسی گفت قطعه میکروسویچش خرابه.خودشون تهیه کردن و تعویض کردن.مشکلش رفع شد. هزینه رو هم منصفانه حساب کردند.

لباسشویی من چند باره خراب میشه و هر بار کلی مجبورم خرجش کنم.هیچکدام از تعمیرکارها هم ضمانت نمیکردن.همه ش میگن وسایل الکترونیکی ضمانت نداره. تعمیرکار از آوین فیکس آمد لباسشویی رو درست کرد و دلیل مشکلش رو هم گفت.

خیلی خوبه توی کرمانشاه همچین مجموعه هایی دارن تاسیس میشن.برای خرابی ماشین لباسشویی از اینترنت سرچ کردم تعمیر لوازم خانگی در کرمانشاه.دیدم سایت آوین فیکس رو بالا آورد.برای سفارش زنگ زدم.روز بعد تعمیرکار اومد و دستگاه رو خیلی تمیز درست کرد و سرجاش قرارداد. ممنون که همچین خدماتی رو راه انداختید.خیلی خوبه

سوالات متداول

1:آیا نیاز به پیگیری برای رفع مشکل دستگاهم دارم؟

خیر. بعد از ثبت سفارش توسط شما،  با توجه به نوع خدمات مورد نیاز ، متخصصان ما جهت هماهنگی های بیشتر با شما تماس میگیرند.

2: آیا در صورت بروز مشکل مجدد، باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

در صورتی که مشکل به وجود آمده ، از طرف متخصص باشد و همان مشکل قبلی پیش آمده باشد و این علت در کارشناسی تشخیص داده شود، شما هیچ گونه وجهی پرداخت نمی کنید.

3: آیا خودمان میتوانیم قطعات مورد نیاز را تهیه کنیم؟

بله، شما خود میتوانید نسبت به تهیه قطعات مورد نیاز جهت تعویض اقدام کنید ولی این مجموعه هیچ گونه ضمانتی بابت سالم بودن و کارکردن این قطعات به شما نخواهد داد.

4: چطور نسبت به حفظ حریم خصوصی به من اطمینان داده میشود؟

 متخصصان آوین فیکس با دارا بودن سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی ، دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

5: اگر از خدمات انجام شده ناراضی باشم ، چه طور به نارضایتی من رسیدگی میشود؟

داشتن مشترکین فعال بسیار زیاد، گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مجموعه است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات متخصصین رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

سوالات متداول

مجله آوین فیکس

نظرات شما: